W Nowym Sączu szczególną uwagę przyciąga nowoczesny park trampolin, wewnątrz znajduje się strefa „Profesjonalna” dla gimnastyków, akrobatów i trickerów – to właśnie do tej grupy zalicza się najdłuższy fasttrack, który zakończony został miękkim zeskokiem! Jest to idealne miejsce na treningi, pozwala przygotować się do różnego rodzaju zawodów, ponieważ wysoka sprawność fizyczna to największy atut każdego sportowca !

„Rozrywka i zabawa, nie tylko dla najmłodszych”

Miejsce dla siebie znajdzie także, każdy kto szuka świetnej rozrywki !. Strefa „Rekreacyjna” to zestaw ponad 50 trampolin o różnych rozmiarach, także trampoliny do zadań specjalnych które zapewniają najwyższy poziom rozrywki, takie jak : dodgeball, ninja warrior lub strefa gladiatorów. Jeśli chodzi o świetną zabawę to obiekt Jump Mania zasługuje na szczególne uznanie !

„Idealne miejsce dla akrobatów i trickerów”

Miłośnicy akrobatyki, także znajdą tutaj swoje miejsce, 3 Olimpijskie trampoliny z których możesz skakać do specjalnego basenu wypełnionego miękkimi gąbkami które w pełni zamortyzują każde zakończenie twojego skoku.

Jump Mania to świetny wybór nie tylko dla najmłodszych, znajdziesz tutaj także sporo miejsca na ćwiczenia gimnastyczne poprawiające koordynację ruchową oraz krążenie krwi. Każdy nawet najmniejszy wysiłek to pozytywne działanie dla naszego organizmu. Ważne by już od najmłodszych lat o tym pamiętać i odnaleźć sport który nas zafascynuje, sprawi iż, będziemy się dobrze bawić a jednocześnie poznawać nowe możliwości akrobacji i koordynacji w powietrzu. Kolejnym ważnym atutem obiektu, jest możliwość zaplanowania nauki u jednego z trenerów , nawet osoby które nigdy wcześniej nie wykonywały skoków na trampolinie mogą uczyć się pod nadzorem mistrzów olimpijskich. Zwrócono także uwagę na bezpieczeństwo dzieci, zawsze są pod nadzorem osoby dorosłej a regulamin dla obiektu dostępny jest na stronie internetowej, pobierzemy tam wszystkie niezbędne zgody i oświadczenia – także dla szkół w przypadku wyprawy na lekcję WF-u.

Jeśli masz wolny czas, to bez względu na warunki pogodowe możesz odwiedzić park trampolin w Nowym Sączu .