Już wkrótce upragnione przez najmłodszych wakacje – czas odpoczynku od nauki i relaksu. Nie musi być to czas nudy nawet w obrębie miasta – sprawdź naszą propozycję na aktywne wczasy blisko domu – w Nowym Sączu!

Co zrobić, kiedy rodzice idą do pracy, a dzieci zostają bez opieki? Opcji jest kilka, jednak na dłuższą metę brak rozmaitej rozrywki może być nudny – a tego dla naszych pociech na pewno nie chcemy 🙂
– Wakacje u dziadków? Czemu nie – nikt nie zrobi tak pysznego kakaa i pierogów ruskich jak babcia i nikt nie opowie tylu ciekawostek co dziadek. Jeśli dziadkowie mieszkają na wsi – na dziecko czekają dodatkowe atrakcje, ale co robić w mieście/ w bloku?
– Kolonia lub obóz? Super propozycja dla śmiałków, którzy nie mają obaw przed spędzeniem kilku nocy z dala od mamy i taty. Jest to jednak spory wydatek, szczególnie dla rodziców więcej niż jednego dziecka.
– Prywatna opieka? To raczej niezbyt ciekawa atrakcja dla kilkulatków w wieku szkolnym.

Idealną opcją wydaje się więc półkolonia, czyli forma wypoczynku w miejscu zamieszkania, która zapewnia pełną opiekę w godzinach pracy rodziców (domyślnie – godziny urzędowe).

Atrakcje na Sądecczyźnie

Wiele świetlic środowiskowych i szkół daje uczniom możliwość uczestnictwa w programie „Bezpieczne Wakacje”, w ramach którego organizowane są różnego rodzaju wycieczki, wypady do kina, na pływalnię, do biblioteki, na ściankę wspinaczkową, czy inne wydarzenia organizowane przez miasto. Jednak nie jest to forma, która zapewni pełną opiekę nad dzieckiem w czasie nieobecności rodziców.
Warto zapisać dziecko na półkolonię – Sądecczyzna bogata jest w oferty, które na pewno przypadną do gustu zarówno starszym jak i młodszym dzieciom. Jedną z nich jest posiadająca bogaty i różnorodny program – półkolonia organizowana w Parku Trampolin w Nowym Sączu!

Wskocz na półkolonię w JUMP MANIA!

Od teraz wakacje w mieście nie będą nudne!
Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-14 lat na półkolonię, która stanie się codzienną przyjemną atrakcją w czasie, gdy rodzice będą w pracy.
Oferujemy pełną opiekę w godzinach 8:00 – 16:00, wyżywienie oraz moc zabaw, atrakcji i akrobacji!
Półkolonia w Parku Trampolin JUMP MANIA to idealna okazja na rozwinięcie lub poznanie pasji jaka drzemie we wnętrzu młodego człowieka. Bezpieczna nauka akrobacji i zabawa na profesjonalnych trampolinach pod czujnym trenerskim okiem, to tylko jeden z punktów programu w naszej wakacyjnej ofercie. Aż 20 godzin urozmaiconych zajęć z przeszkoloną kadrą sprawi, że dzieci będą miały okazję spożytkować swoje pokłady energii w pozytywny – sportowy sposób.

Nie tylko skakanie

Półkolonia w naszym nowosądeckim Parku Trampolin to jednak nie tylko 5 dni zabaw na trampolinach i gimnastyka. Wspólny czas urozmaicony jest o terenowe gry i zabawy, seanse filmowe, wycieczki do kina i na lody. Program dostosowany jest odpowiednio tak, aby był atrakcyjny dla każdego. Dzieci będą więc miały okazję nie tylko poznać tajniki  podstawowych ewolucji akrobatycznych , ale także nauczyć się współpracy, cierpliwości i zawrzeć nowe znajomości!
Oczywiście oprócz o kondycję i dobrą zabawę, zadbamy także o posiłki, które obejmują: II śniadanie, obiad, podwieczorek oraz wodę do picia – bez ograniczeń .

Szczegółowy program i zapisy

 • 5 dni zabawy na trampolinach
 • 20 godzin zajęć akrobatycznych  dla dzieci w wieku 7 – 14 lat
 • indywidualne podejście – małe grupy
 • opieka w godzinach 8:00 – 16:00
 • pełne wyżywienie – II śniadanie, obiad, podwieczorek, woda bez ograniczeń
 • 2 pary antypoślizgowych skarpetek
 • wykwalifikowana kadra
 • Poobiedni relaks przy seansie 🙂
 • Zabawy i gry terenowe
 • Kino i lody
 • Wycieczki
 • Ubezpieczenie NNW

Koszt: 550 zł/ dziecko.
Zapytaj o ofertę specjalną w przypadku zapisu więcej niż jednej pociechy!

Zapisy na półkolonię pod adresem kontakt@jumpmania.pl​
W treści maila należy podać imię, nazwisko, wiek dziecka, datę uczestnictwa oraz dane kontaktowe do opiekuna (telefon i e­mail). Rezerwacja staje się ważna w momencie wpłaty zadatku w wysokości 200 zł Płatności można dokonać w Recepcji JUMP MANIA.

Zadzwoń i zarezerwuj termin 500 29 27 27
JUMP MANIA
ul. Zielona 27, Nowy Sącz