Chyba każdy chłopak czy mężczyzna, który kiedykolwiek miał ochotę zaprosić obiekt swoich westchnień na randkę, zastanawiał się gdzie. Jeśli restauracja czy kino wydaje Ci się zbyt banalną propozycją, albo chcesz zróżnicować poziom wspólnej rozrywki, koniecznie poczytaj o naszych propozycjach!

Standardowa pierwsza randka

Najtrudniej jest zacząć. Ale jeśli już udało Ci się wybadać, że Twoja wymarzona dziewczyna jest chętna na spotkanie, trzeba wymyślić plan na ciekawą randkę. O ile na początku – jako pierwsza randka – kino lub teatr wydają się bezpieczną propozycją, o tyle później będziesz musiał zastanowić się nad podniesieniem poprzeczki.
W standardzie, kolacja w restauracji też jest jedną z częściej wymienianych „rozrywek randkowych”. Jest ona świetną okazją do zapoznania się i otwartej rozmowy – na pewno łatwiej poznać wybrankę podczas dialogu niż siedząc przed wielkim ekranem. Kolacja jednak może wydać się nieco krępująca. Trudno także zdecydować się na konkretną restaurację – bardzo droga i wystawna czy luźna i przyjemna atmosfera? Pamiętaj, dostosuj swój wybór do tego, ile wiesz o osobie, która zgodziła się na wspólne wyjście.
Pozostając w temacie gastronomii, oprócz restauracji na pierwszą randkę często wybiera się kawiarnie, lodziarnie, itp..  Romantyczną odmianą tego wyczekanego spotkania zdarza się być także spacer, piknik lub oglądanie gwiazd – o ile pozwala na to pogoda. Takie opcje szczególnie spodobają się uczuciowym dziewczynom.

Gdzie udać się na kolejną randkę?

Pierwsze koty za płoty, udało Wam się poznać i znaleźć wspólny język – czas na podniesienie randkowej poprzeczki – przecież chodzenie do kina, na lody czy na ciągłe spacery po okolicy mogą się w końcu znudzić.
Jeśli wolicie spokojne rozrywki, pozostając raczej w standardowych opcjach randek, proponujemy np. wspólne gry: planszowe, Playstation lub X-Box, kreatywne gry słowne, kręgle bądź bilard. Taka rozrywka wyzwoli w Was śmiech, a być może zaciętość i determinację aby wygrać. Dzięki grom, także poznacie wzajemnie swoje cechy charakteru, o których – może nawet nie mieliście pojęcia 🙂 .
Rozrywkowe spotkanie zapewni Wam także potańcówka/impreza – o ile oboje lubicie tańczyć. Świetna zabawa w rytm ulubionej muzyki sprawi, że kobieta poczuje się przy Twoim boku bezpiecznie i atrakcyjnie.
Inne ciekawe miejsca na randkę do np. zoo, czyli spacer w oryginalnych okolicznościach, muzeum – ale tylko wtedy jeśli wybranka interesuje się historią albo mecz lub koncert. Jeśli jednak lubicie aktywnie spędzać wolny czas, mamy dla Was mniej standardowe, ale równie interesujące i atrakcyjne pomysły na udaną randkę.

Aktywna randka w Nowym Sączu

Dla lubiących aktywne formy spędzania wolnego czasu, randka typu kino może wydać się naprawdę nudna. Aby już na wstępie nie zaliczyć gafy, czy też nie wyjść po prostu na nudziarza, jeśli wiesz że dziewczyna jest rządna przygód, możesz zorganizować wyjątkowe spotkanie.
Ciekawymi propozycjami wydają się np. wypady do pokoju zagadek (escape-room), go-karty albo do wesołego miasteczka. Wszystkie z tych rozrywek przysporzą Wam na pewno sporo radości. Podobnie zresztą jak oryginalna randka w Parku Trampolin w Nowym Sączu!
Jesteśmy pewni, że nic tak pozytywnie nie zaskoczy partnerki i nic tak radośnie na nią nie wpłynie, jak godzina (minimum) spędzona w JUMP-MANII. Razem możecie zmierzyć się w strefie profesjonalnej oraz rozrywkowej, poćwiczyć wsady do kosza i zmierzyć się ze strachem, skacząc z murku do basenu pełnego gąbek.
Jeśli tylko Twoja partnerka gotowa jest na wyzwania – najlepiej się wcześniej o tym upewnić – zabranie ją na randkę do parku trampolin będzie strzałem w dziesiątkę!
PS. Przy okazji polecamy skosztować naszych fantastycznych, oryginalnych lodów Mili Melts – dostaniesz kolejny punkt od lubej za oryginalność 😀