Szykuje się świetna zabawa urodzinowa – zaproszenie przyjęte, ale co z prezentem?

Bez względu na to, czy jubilatem jest dziecko czy dorosły, przyjaciółka czy kolega z klasy – czasem nie jest łatwo wybrać odpowiedni prezent. Każdemu zależy na tym, by  podarunek był trafiony i by osoba obdarowana czuła się uszczęśliwiona. Jak więc wybrać właściwy prezent na każdą okazję?

Prezent z pasją

Jeśli solenizant czy jubilat czymś się pasjonuje, łatwiej jest zawęzić kręgi, w których poszukiwać będziemy odpowiedniego prezentu. Czy będzie to konkretny sport, bajka, film, modelarstwo czy samochody – trafienie w wymarzony prezent urodzinowy będzie łatwiejsze. Wtedy jednak pozostaje inny problem – aby podarunek się nie powielił.
Piórnik z Elsą z Krainy Lodu mógłby być ulubionym przedmiotem szkolnym Twojego dziecka :), jednak jeśli dwóch lub trzech gości wpadnie na ten sam pomysł, dziecko będzie miało duży dylemat – jak okazać radość z takiego samego prezentu oraz jak się zachować aby obdarowująca osoba się nie pogniewała. 

Podobnie z każdą inną rzeczą materialną związaną z daną pasją – choć wybór jest szeroki, może zdarzyć się tak, że prezent się powtórzy. O drobinę lepiej jest w sytuacji, gdy ulubiona bajka, film czy ogólnie: motyw nie jest już tak bardzo popularny i zdobycie gadżetu z danego tematu jest trochę trudniejsze i wymaga większego zaangażowania. Pewności nie ma, ale prawdopodobieństwo zakupu podobnej rzeczy przez kilka osób jest mniejsze.

 

Personalizowany prezent na każdą okazję gwarancją oryginalności

Kolejnym sposobem na zaskoczenie jubilata prezentem, jest samodzielne jego wykonanie. Jeśli pomysł także jest autorski, masz stuprocentową gwarancję niepowtarzalności. Trudno jednak powiedzieć – czy prezent będzie trafiony? Nie każdy lubi „domowe” dekoracje, czasem trudno jest wykonać coś, co naprawdę stanie się użyteczne, dlatego ręcznie robiony podarunek to trochę ryzykowana sprawa. Jeśli chcesz pochwalić się swoim talentem, warto dołączyć go jako dodatek, a nie główny prezent.
Ponad całkowicie własnoręcznym wykonaniem prezentu na daną okazję, jest jeszcze personalizacja. Praktycznie do każdego przedmiotu dołączyć możesz oryginalny grawer (itp.), który świadczył będzie o Twoim zaangażowaniu w staranie się o oryginalność.

W sieci i lokalnie nie brakuje także ofert obejmujących wykonywanie różnych rzeczy na zamówienie: np. kubka, poduszki, części garderoby czy puzzli oraz pościeli. Indywidualny projekt to gwarancja niepowtarzalności i na pewno sprawi, że jubilat czy solenizant będzie zaskoczony.

 

Czy „praktyczny” prezent może być trafiony?

W przypadku dzieci raczej nie sprawdzają się prezenty tzw. Praktyczne, czyli np. ubrania. Maluchy zdecydowanie bardziej cieszą się z nowej zabawki, która dla dorosłych może okazać się mało użyteczna. Praktyczne prezenty częściej zadowalają dorosłych, choć też w zależności od faktycznych potrzeb.
Tego typu podarunki, najczęściej wybierane są przez osoby, które wiedzą niewiele o solenizancie lub wiąże ich niezbyt bliska relacja. Obrus, pantofle lub koc – to przydatne rzeczy codziennego użytku, ale czy na pewno cieszą?
Urodziny czy imieniny to okazja, która powinna sprawić że poczujemy się inaczej niż na co dzień. Nie tylko ze względu na to, że to „nasz dzień”, ale także dzięki gościom i podarunkom. Prezent wcale nie musi być duży, drogi, pokaźny – ważne aby sprawił radość. To, jaki prezent wręczysz, poniekąd świadczy o tym, jak bardzo bliska jest Ci obdarowana osoba. Skarpetki to miły gest, ale niekoniecznie pozwala na poczucie się wyjątkowo w tym szczególnym dniu.
Jeśli wciąż borykasz się z brakiem pomysłu na fajny prezent, a zależy Ci na tym, by jubilat był zadowolony, przeczytaj jeszcze jeden akapit 🙂 – już ostatni 🙂

Voucher podarunkowy to idealny prezent na każdą okazję

Oczywiście nie chodzi tutaj o voucher na daną kwotę do jakiegoś sklepu  – choć taki prezent może ucieszyć, może być także uznany za „pójście na łatwiznę”.
Aby obdarowana osoba zapamiętała wyjątkowość podarunku od Ciebie, zafunduj jej wrażenia! Voucher na przelot balonem, jazdę po torze sportowym samochodem lub zabieg w SPA, to jedne z częściej wybieranych opcji. Nie trzeba jednak wcale wydawać ogromnych sum pieniędzy, by ucieszyć kogoś voucherem.
Jeśli wciąż zastanawiasz się o czym mowa – oczywiście! Chodzi o voucher do Parku Trampolin JUMP MANIA w Nowym Sączu! 

Idealny prezent zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, którzy korzystając ze strefy rekreacyjnej i profesjonalnej zabawią się jak nigdy! Doładowanie endorfin gwarantowane! Być może niejedna osoba nie pozwoliłaby sobie na tego typu szaleństwo, ale uwierzcie – jeśli otrzyma w prezencie voucher – na pewno się nie oprze!

 

 

 

Zapraszamy do zakupu eleganckiego vouchera do parku rozrywki w Nowym Sączu:
ul. Zielona 27
Nowy Sącz