Park Trampolin Jump Mania w Nowym Sączu to miejsce wyjątkowe, które skrywa wiele niesamowitych atrakcji. Czego możesz się spodziewać po tym miejscu? Gwarantujemy Ci świetną zabawę i wysoką jakość oferowanych usług. Opinie o naszym miejscu mówią same za siebie – jesteśmy największym obiektem rekreacyjnym tego typu w okolicy.

Strefa „Gladiatorów”

Strefa Gladiatorów to specjalne miejsce, w którym będziesz mógł stoczyć pojedynek na śmierć i życie. Oczywiście żartujemy, jednak choć na chwilę, będziesz mógł poczuć się jak w starożytnym koloseum. Spróbuj zaprosić swojego przyjaciela i stocz z nim pojedynek. 

To nowa niesamowita atrakcja!

 

Strefa „Ninja Warrior”

Strefa Ninja Warrior, to niesamowita atrakcja, gdzie czeka na Ciebie tor przeszkód, wspinaczki oraz masa zabawy! To specjalne wyzwanie, które sprawi, że świetnie nagimnastykujesz się podczas treningu. Możesz rywalizować ze swoimi znajomymi np. kto szybciej pokona tor przeszkód. Atrakcja obejmuje również mini ściankę wspinaczkową – lecz bez obaw, bo otoczoną z każdej strony wygodnymi gąbkami!

U nas możesz zostać nawet Ninją!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trampolinowe Szaleństwo dla każdego!

Liczba Trampolin które posiadamy jest naprawdę, wręcz przytłaczająca! Gdzie się nie obejrzysz tam – trampoliny! To idealne miejsce by się wyszaleć z najbliższymi. Możesz zabrać swoją rodzinę, kolegów, przyjaciół lub drugą połówkę – u nas każdy jest mile widziany!