Nowosądecki park trampolin to niesamowite miejsce dla dzieci i nie tylko. Odnajdą się tutaj osoby uprawiające różne sporty, w szczególności akrobacje w powietrzu !. Ważne jest to aby każde dziecko jak najszybciej odszukało swoją pasję, nawet jeśli jest to taniec to lekcje akrobacji są świetnym początkiem.

Poniżej opiszemy jak zacząć przygodę w parku trampolin oraz jakie atrakcje czekają na dzieci !

„Organizacja imprez urodzinowych”

Jump Mania to świetne miejsce w którym miło spędzisz czas !. Organizacja wymarzonych urodzin nie jest łatwym zadaniem, dlatego z pomocą przychodzą nam różne parki rozrywki. Jeśli skorzystasz z parku trampolin znajdującego się w Nowym Sączu – ul. Zielona 27, w cenę organizacji urodzin wliczona jest oprawa dekoracyjna oraz dedykowany animator ! Rezerwacji możesz dokonać telefonicznie lub mailowo.  

„Zabawy z wykorzystaniem różnych stref rozrywki”

Przed rozpoczęciem zabawy, warto poznać wszystkie dostępne rozrywki !. Dzieci które odwiedzą park trampolin, na długo zapamiętają różne gry i zabawy :

  1. dodgeball (zabawa z piłkami na trampolinie),
  2. ninja warrior (różne ćwiczeń ninja, z uchwytami),
  3. strefa gladiatorów (utrzymaj równowagę w pojedynku na gąbki),
  4. slam dunk (wsady do kosza podczas skoków z trampoliny), 
  5. fasttracki oraz trampolina rynna ( to ścieżki trampolinowe pod różnym nachyleniem, w różnym kierunku).
  6. doły z gąbkami (basen wypełniony gąbkami)
  7. schody trampolinowe (skoki po schodach, zabezpieczone materacami)

„Trening akrobacji oraz półkolonie”

Kolejnym atutem parku, jest możliwość wykupienia lekcji skoków na trampolinie olimpijskiej oraz nauki akrobacji. Ponadto, obiekt oferuje 5 dniowe półkolonie !. Dostępne terminy sprawdzisz na stronie internetowej Jump Mania . W przypadku złej pogody, dzieci także mogą liczyć na skorzystanie z aktywnej rozrywki. W Nowym Sączu może być to park trampolin lub kryty basen !

Warto wspomnieć także o świetnej kadrze trenerskiej, zajęcia na trampolinach prowadzone są przez Mistrzyni Polski, Agnieszka Bałko. Kolejnym nauczycielem jest znany w Nowym Sączu, trener Andrzej Stec !