Właśnie rozpoczął się trzeci tydzień roku szkolnego, pozostało kilka ostatnich dni lata. Jednak nie jest to powód aby rezygnować z rozrywek i weekendowych lub urlopowych wypoczynków! Jesień to czas, kiedy wieczory są coraz dłuższe, warto więc korzystać z pięknych, kolorowych dni, aby nie spędzić jesieni na nudzie!

Wrzesień w Polsce – koniec lata, początek jesieni

Przewrotność końcowo-letniej i jesiennej pogody często nie pozwala na planowanie spektakularnych eskapad czy długich spacerów, szczególnie jeśli ktoś nie jest przygotowany na złe warunki klimatyczne.

O tej porze roku odczuć już można sporą różnice temperatury między słonecznym dniem a chłodnym wieczorem i porankiem. Oczywiście o ile pogoda w ogóle jest łaskawa.
Niejednokrotnie jesienna pogoda kojarzy się z deszczem i temperaturami graniczącymi z ujemnymi. Dlatego myśląc o wypoczynku we wrześniu, o planowaniu wyjazdu, albo nie warto brać pogody pod uwagę, albo nie planować z dużym wyprzedzeniem, aby nie być zawiedzionym.
Jeśli boisz się powiewu wiatru niosącego pożółkłe liście zabrane drzewom, polecamy wybrać wyjazd  regenerujący, jeśli natomiast żadna pogoda nie jest Ci straszna, piesze czy rowerowe wycieczki powinny Ci się podobać. Dzięki różnorodności pogodowej, polska jesień bywa naprawdę piękna. A przekona się o tym tylko ten, kto wyjdzie jej naprzeciw.

Gdzie pojechać we wrześniu?

Wrzesień to miesiąc łączący w sobie lato i jesień. Jeśli jedna pora roku przejdzie płynnie w drugą, możemy liczyć na pogodny czas, która pozwoli na fantastyczne wyprawy.
Jeśli ktoś kocha zapierające dech w piersi krajobrazy, polecamy Beskidy lub Bieszczady. Piesze wycieczki tymi terenami gwarantują cudowne widoki, które na długo zapamiętacie. Alternatywą dla pieszych wypraw, są podróże rowerowe. Brak upałów sprawia, że jesienna pogoda jest wręcz idealna dla amatorów kolarstwa, szczególnie biorąc pod uwagę wymagające tereny.

Bardzo ciekawą formą wypoczynku jest także wycieczka rodzinna bądź z biurem podróży. Jeden z proponowanych przez nas szlaków to Szlak Orlich Gniazd, który prowadzi Wyżyną Krakowsko-Częstochowską przez jedne z pierwszych powstałych w Polsce grody obronne. Na zorganizowaną większą wycieczkę wybrać się można na przykład do większego miasta w kraju lub za granicą. Ciekawe oferty w tym okresie pojawiają się np. do Lwowa lub Wilna.
Łącząc przyjemne z pożytecznym, zwiedzić możesz nie tylko wspaniałe zakątki świata, ale także dowiedzieć się czegoś o historii, kulturze itp..
Dla tych, którzy mogą pozwolić sobie na dłuższy urlop, pozostają jeszcze wycieczki zagraniczne. Biura podróży proponują wyjazdy, z których zadowolony będzie chyba każdy. Lubisz piaszczyste plaże, antyczne miasta czy egzotyczne dżungle – na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Wrzesień w Nowym Sączu

A kto nie może pozwolić sobie na dłuższy wypoczynek, na pewno lokalnie znajdzie wiele ciekawych ofert, które sprawdzą się także bez względu na pogodę.
Park Trampolin JUMP-MANIA w Nowym Sączu oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie, a co więcej – z atrakcyjnymi wrześniowymi rabatami!

 • 20 września piątek – Dzień Przedszkolaka
  Oferta specjalna: tańsze bilety grupowe – przedszkola okoliczne cena: nie 20 zł, ale 15 zł za osobę.
  Każdy przedszkolak, który wpadnie do nas indywidualnie – także 15 zł!
 • 21 września sobota – Światowy Dzień Orderu Uśmiechu
  Będąc na parku dodaj swoje zdjęcie na Instagram i oznaczyć nasz park rozrywki w Nowym Sączu. Najciekawsze zdjęcia – oczywiście te z uśmiechem – zostaną nagrodzone darmową wejściówką! Do rozdania aż 5 biletów!
 • 23 września – Pierwszy Dzień Astronomicznej Jesieni
  Na hasło „jesień” bilet dla wszystkich za 20 zł!
 • 29 września niedziela – Dzień Kawy
  Kawa dla wszystkich z 20% rabatem
 • 30 września poniedziałek – Dzień Chłopaka
  Każdy chłopak na hasło „dzień chłopaka” otrzyma bilet za połowę ceny.

Zapraszamy!
ul. Zielona 27
33-300 Nowy Sącz
500 29 27 27
kontakt@jumpmania.pl