Każda okazja jest dobra, aby świętować. W roku jednak przypada przynajmniej kilka wyjątkowych chwil, które zasługują na wyjątkowe uczczenie. Urodziny, imieniny, wygrany konkurs czy jubileusz, to momenty które możesz zapamiętać na całe życie. Szczególnie jeśli w tym dniu spotka Cię coś miłego. Na przykład – przyjęcie niespodzianka!

Wady i zalety niespodziewanego przyjęcia

Przyjęcie niespodzianka jak sama nazwa wskazuje, organizowana jest z jakiejś okazji, dla kogoś, kto nie ma o tym pojęcia. Zamysł sam w sobie jest bardzo dobry, jednak przechodząc do organizacji zaczynają się schody. Oczywiście – zakładając że ktoś niespodzianki lubi –
niewątpliwą zaletą takiego prezentu jest fakt, że można kogoś bardzo miło zaskoczyć. Jeśli organizatorom uda się utrzymać niespodziankę w tajemnicy, osoba świętująca może doznać pozytywnego szoku.
Jeżeli ktoś przejawia zdolności organizacyjne, świetnie sprawdzi się w roli odpowiedzialnego za całe przedsięwzięcie. Najlepiej, gdy osoba ta jest w bliskich relacjach z osobą zaskoczoną, gdyż to organizator powinien zdecydować kogo zaprosić i jakie atrakcje wybrać. Dlatego musi znać gust i znajomych jubilata/solenizanta/itp.
Przyjęcie niespodzianka jest wadliwe tylko wtedy, kiedy konkretna osoba nie przepada za niespodziankami lub po prostu niespodzianka zostanie źle zorganizowana, np. bez wzięcia pod uwagę potencjalnych preferencji osoby obdarowanej.

Jak zorganizować przyjęcie niespodziankę?

Tak jak już powyżej zostało wspomniane, przede wszystkim należy pomyśleć o tym, z czego osoba obdarowywana ucieszyłaby się najbardziej. Mile widziani są bliscy znajomi, których jesteśmy pewni – nie warto zapraszać osób, co do których sympatii pewności nie mamy.
Ponadto należy wybrać odpowiednie miejsce. Niespodziana nie musi być przygotowywana w domu czy też tam, gdzie solenizant/jubilat przebywa najczęściej. Oprócz dostarczenia mu samej niespodzianki w postaci przyjęcia, niespodzianką może być także oferowana rozrywka.
Przyjęcia niespodzianki chętnie przyjmowane są zarówno przez dzieci jak i dorosłych, dlatego wybór miejsca jest istotny. A my mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia!

Niespodziewane urodziny w JUMP MANII!

W Parku Trampolin w Nowym Sączu organizujemy przyjęcia urodzinowe, imprezy integracyjne itp., dlatego chętnie pomożemy Ci stworzyć niespodziankę dla bliskiej Ci osoby! Oferujemy niezapomnianą imprezę, z której każdy będzie zadowolony! W JUMP MANII dysponujemy strefą profesjonalną i rekreacyjną- z obu możecie skorzystać. Strefa rekreacyjna bogata jest w różnego rodzaju tory przeszkód i miejsca, gdzie nawzajem możecie rzucić sobie wyzwanie.
Organizujemy przyjęcia dla dzieci na min. 10 osób, gdzie oferujemy m.in. dekoracje, prezent dla solenizanta, dedykowanego Animatora, napoje dla dzieci – dzbanek z wodą z pomarańczą i cytryną (nieograniczona ilość), suche przekąski (paluszki, chrupki/chipsy, delicje, żelki) oraz przede wszystkim: 90 min – swobodnej zabawy w Parku Trampolin Jump Mania!
Jeśli chodzi o dorosłych – zapraszamy do kontaktu!

SKONTAKTUJ SIĘ Z JUMP MANIA, aby zarezerwować!
Telefon: 500 29 27 27
Mail: kontakt@jumpmania.pl