Ruch jest bardzo ważnym elementem rozwoju każdego dziecka. Jednak nie tylko na etapie przedszkolnym powinniśmy dbać o to, by nasza pociecha dostarczała swojemu organizmowi odpowiednią ilość ruchu. W czasach gdy  nauki jest coraz więcej, a rozrywkę stanowi siedząca zabawa przed komputerem, zorganizowane zajęcia ruchowe zdają się być świetnym rozwiązaniem. Szczególnie jeśli to naprawdę ciekawe zajęcia.

Co to jest Tricking?

Tricking to zajęcia o szerokim zakresie ruchowym. Triki których uczą się uczestnicy łączą w sobie elementy akrobatki, sztuk walki oraz tańca – artystyczne połączenia salt, kopnięć i obrotów. Ciekawe kombinacje łączce w sobie poszczególne kroki sprawią, że dzieci na zajęciach się nie nudzą i chętnie angażują się w poznawanie kolejnych etapów. Dzięki zajęciom tego typu, dziecko rozwija i poznaje nie tylko swoje ciało, ale także umysł. Najważniejszymi elementami do opanowania w trakcie nauki są przede wszystkim wytrzymałość, elastyczność, wyobraźnia i umiejętność lekkiego lądowania, co także składa się na kształtowanie charakteru.

Zapisując dziecko na tricking, oferujesz mu nie tylko ruch, ale także pasję i świetną zabawę. Współpraca i sportowa rywalizacja z rówieśnikami wykształtuje w dziecku także ducha walki i zmotywuje je do dalszej pracy i starań.
Tricking to świetna dyscyplina, która ma także swoich mistrzów – organizowane są Mistrzostwa Polski. Sport ten staje się coraz bardziej popularny, niedawno nowosądecka grupa Screamo Trickz zachwyciła swoim występem część Polski i wszystkich jurorów programu telewizyjnego „Mam Talent”.

Zajęcia Screamo Trickz w JUMPMANII

Prowadzący zajęcia w Parku Trampolin JUMP MANIA jest znany w Nowym Sączu i nie tylko – trener Andrzej Stec. Lekcje odbywają się w poniedziałki i środy w trzech grupach. Dodatkowo we wtorki odbywają się zajęcia trickingu dla początkujących.

Andrzej Stec wraz ze swoją grupą Screamo Trickz w 2018r z Pucharu Polski w Radlinie wrócił z 15 medalami, m.in. w kategorii bitwa na trick (tricking balet) oraz rozbicie desek. Był to kolejny z sukcesów nowosądeckiej ekipy.
Jeśli chcesz aby Twoje dziecko trenowało pod okiem mistrza, zapraszamy do zapisów!
A jeśli Tricking to nie dyscyplina dla Twojej pociechy, zapraszamy na inne zajęcia lub wejścia indywidualne do naszego parku rozrywki, gdzie ruch doładuje endorfiny i rozładuje nieposkromione pokłady dziecięcej energii 🙂

Zapraszamy do kontaktu z naszą recepcją pod nr telefonu:
500 29 27 27