Masz czasami wrażenie, że zajęcia sportowe dla dzieci są mało urozmaicone? Jesteś rodzicem, uczniem lub nauczycielem? Mamy dla Ciebie propozycję. JumpMania – czyli największy Park Trampolin w Nowym Sączu zaprasza Cię na specjalne zajęcia sportowe. Koniecznie sprawdź nasz materiał wideo. Pokazujemy jak mogą wyglądać ciekawe zajęcia sportowe dla młodzieży w Nowym Sączu:

Ile kosztują zajęcia sportowe – WF – Nowy Sącz?

Koszt organizacji zajęć sportowych typu WF dla grup zorganizowanych to jedyne 20 zł za godzinę zabawy na osobę. To czasami znacznie mniej niż zwykłe wyjście do kina z klasą. Dodatkowo JumpMania daje bezpłatną możliwość poprowadzenia zajęć przez jednego z naszych trenerów.

Jak zgłosić swoją szkołę lub klasę na zajęcia sportowe? 3 Kroki.

  1. Krok pierwszy – Zbierz grupę 15 zainteresowanych osób.
  2. Krok drugi – Poproś swojego wychowawcę o zgodę.
  3. Krok trzeci – Skontaktuj się z nami i wybierzemy termin! Możesz do nas napisać na Facebooku, wysłać maila lub po prostu zadzwonić! Jesteśmy dla Ciebie dostępni każdego dnia!

Kontakt z nami

Jakie szkoły biorą udział w zajęciach Wfu w JumpMani?

Wiele szkół zapisuje swoją klasę na zajęcia Wf-u w naszym obiekcie. Wśród nich są placówki dydaktyczne z takich miast jak: szkoły z Nowego Sącza, Starego Sącza, Limanowej, Gorlic. W zajęciach Wf-u biorą udział zarówno uczestnicy klas podstawowych jak i młodzież z sądeckich techników czy liceów. Na zajęcia wf w parku trampolin JumpMania przyjeżdżają do nas również goście z Krakowa czy okolicznych miast. To wspaniały pomysł na wycieczkę do Stolicy Sądecczyzny, zwiedzenie Nowego Sącza oraz zażycie aktywności fizycznej w naszym parku.