Witamy w naszej AKADEMI JUMPMANIA!

AKROBATYKA

Połącz przyjemność skakania z nauką elementów akrobatycznych w strefie profesjonalnej. Jest ona dedykowana do treningów elementów akrobatyki odpowiednio dobranych na każdym etapie rozwoju umiejętności uczestnika zajęć. Akrobatyka bazuje na ćwiczeniach gimnastycznych, ogólnorozwojowych, doskonale rozwijając koordynacje ruchową, gibkość i siłę młodego adepta sportu. Jest również bazą do doskonałego przygotowania sprawnościowego w innych dyscyplinach sportowych.
Nasze zajęcia poprowadzą, trener Andrzej Stec, Mariusz Piskorz, Mateusz Zięba.

Mateusz Zięba
PONIEDZIAŁEK, ŚRODA
16.15 – 17.15 – Akrobatyka początkująca 6-9 lat
17.30 – 18.30 – Akrobatyka średniozaawansowana
18.45 – 19.45 – Akrobatyka początkująca 9+

Mariusz Piskorz
WTOREK, CZWARTEK
17.00 – 18.00 – Akrobatyka początkujący
18.00 – 19.00 – Akrobatyka średniozaawansowana
PIĄTEK
18.00 – 19.00 – Akrobatyka początkująca 6-9 lat

Screamo Trickz

Zajęcia o szerokim zakresie ruchowym, łączące w sobie akrobatkę, sztuki walki oraz taniec. Charakteru zajęć dodają ciekawe połączenie pojedynczych elementów pozwoli Twojemu dziecku rozwijać swoje ciało i umysł.
Prowadzący znany w Nowym Sączu i nie tylko trener Andrzej Stec.

Andrzej Stec
PONIEDZIAŁEK, ŚRODA
16.15 – 17.15 – Acro-tricking grupa początkująca 7-12 lat
17.30 – 18.30 – Akrobatyka grupa średniozaawansowana
18.45 – 19.45 – Tricking zaawansowany
WTOREK
18.30 – 19.30 – Akrobatyka średniozaawansowana
19.30 – 20.30 – Tricking grupa dla dorosłych 1 x w tygodniu

Chcesz zapisać swoje dziecko?

Zapraszamy do kontaktu z naszą recepcją pod nr telefonu 500 29 27 27

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

  • 500 29 27 27

  • kontakt@jumpmania.pl

Atrakcje dla dzieci Nowy Sącz – akrobatyka

Kolejne atrakcje dla najmłodszych w naszym kraju pojawiają się obecnie niczym grzyby po deszczu. Wystarczy bowiem krótki spacer po danej miejscowości aby zauważyć nowe możliwości rozrywki dla starszych jak i młodszych dzieci. Oczywiście wśród dostępnych możliwości interesującego spędzenia wolnego czasu można wyróżnić te bardziej intrygujące i wartościowe. Do takiej grupy z całą pewnością zalicza się możliwość zabawy w parku trampolin. Teraz również w Nowym Sączu można skorzystać z takowej okazji. Zarówno mali jak i duzi miłośnicy dobrej zabawy mogą udać się do wyjątkowego parku trampolin Jumpmania! Czas spędzony podczas skakania na trampolinach nie tylko sprawi, że na twarzy uczestników zabawy pojawi się uśmiech ale pomoże również w zachowaniu dobrej kondycji.

Atrakcje dla dzieci w Nowym Sączu – park trampolin Jumpmania

Głównym założeniem parku Trampolin Jumpmania jest zapewnienie wszystkim klientom rozrywki na najwyższym poziomie. Park trampolin Jumpmania został zaprojektowany tak aby każda spędzona w nim chwila przepełniona była radością i szczęściem.
Jeżeli szukają Państwo ciekawych i pozytywnie wpływających na rozwój fizyczny atrakcji dla dzieci w Nowym Sączu to Jumpmania będzie idealnym miejscem. Tylko u nas dosłownie i w przenośni możesz oderwać się od przyziemnych problemów i poczuć prawdziwą radość z życia. Nasz profesjonalnie przygotowany obiekt pozwoli Tobie i twoim dzieciom doskonalić kondycję fizyczną, sprawność ruchową a przy tym znakomicie się bawić!