O nas

JUMP MANIA

JUMP MANIA to miejsce połączenia profesjonalizmu z doświadczeniem oraz doskonałej zabawy, stworzone dla wszystkich, którzy lubią walczyć z grawitacją. Lubisz latać, skakać i wykonywać ewolucje w powietrzu to właśnie miejsce dla Ciebie.

Mamy 1600 m2 powierzchni podzielonej na 2 strefy
Profesjonalną oraz Rekreacyjną.

Strefa REKREACYJNA

Rekreacyjna Strefa to ponad 50 trampoliny różnych rozmiarów, dodgeball, ninja warrior, strefa gladiatorów, slam dunk (wsady do kosza), trampolinowa rynna nie tylko dla snowboardzistów, fasttracki (ścieżki trampolinowe) pod różnym nachyleniem, doły z gąbkami, skoki z różnych wysokości, schody trampolinowe.

Strefa PROFESJONALNA

Strefa profesjonalna przygotowana specjalnie dla gimnastyków, akrobatów, trickerów i wszystkich sportów gimnastycznych, gdzie znajdziesz: planszę gimnastyczną, najdłuższy fasttrack w Polsce zakończony miękkim zeskokiem, profesjonalną ścieżkę gimnastyczną, 3 olimpijskie trampoliny z których można latać do ogromnego dołu z gąbkami.

EKIPA JUMP MANIA

W naszej ekipie są wyszkoleni trenerzy, medaliści Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski, doświadczeni sportowo chętnie przekażą swoją wiedzę w Akademii JUMP MANIA wszystkim chętnym którzy są skłonni zdobyć nowe umiejętności.
To wszystko ze wspaniałym zapleczem, gdzie po doskonałej zabawie można wziąć prysznic i napić się dobrej kawy w miłej atmosferze.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

  • 500 29 27 27

  • kontakt@jumpmania.pl