O nas

JUMP MANIA

JUMP MANIA to miejsce połączenia profesjonalizmu z doświadczeniem stworzone dla wszystkich którzy są maniakami doskonałej zabawy, lubią walczyć z grawitacją i pokonywać rozmaite przeszkody.  Lubisz latać, skakać i wykonywać ewolucje w powietrzu to właśnie miejsce dla Ciebie.

Mamy 1600 m2 powierzchni podzielonej na 3 strefy:
Strefę Profesjonalną
Strefę Zabaw KIDS
Strefę Rekreacyjną

Wirtualny Spacer

Odwiedź nasz obiekt wirtualnie. Na poniższym Spacerze możesz zobaczyć wszystkie nasze Strefy.

Strefa REKREACYJNA

Rekreacyjna Strefa to ponad 50 trampolin różnych rozmiarów, dodgeball, ninja warrior, strefa gladiatorów, slam dunk (wsady do kosza), trampolinowa rynna nie tylko dla snowboardzistów, fasttracki (ścieżki trampolinowe) pod różnym nachyleniem, doły z gąbkami, skoki z różnych wysokości, schody trampolinowe, poduchę dmuchaną do skoków ze stopni o różnej wysokości.

Strefa PROFESJONALNA

Strefa profesjonalna przygotowana specjalnie dla gimnastyków, akrobatów, trickerów i wszystkich sportów gimnastycznych, gdzie znajdziesz: profesjonalny airtrack, najdłuższy fasttrack w Polsce zakończony miękkim zeskokiem, 3 olimpijskie trampoliny z których można latać do ogromnego dołu z gąbkami.

Strefa Zabaw KIDS

Najnowszą naszą strefa jest Strefa Zabaw KIDS dedykowana dla maluszków od 1 roku, niemniej niektóre przeszkody mogą być wyzwaniem i doskonałą frajda dla starszych. Mamy w niej dużo atrakcji, torów przeszkód na 5 poziomach oraz kilka zjeżdżalni, prostą szybką prawie pionową, zjeżdżalnie zakręconą z najwyższego punku na sam dół oraz zjeżdżalnie pontonową. 

EKIPA JUMP MANIA

W naszej ekipie są wyszkoleni trenerzy, medaliści Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski, doświadczeni sportowo chętnie przekażą swoją wiedzę w Akademii JUMP MANIA wszystkim chętnym którzy są skłonni zdobyć nowe umiejętności.

To wszystko ze wspaniałym zapleczem, gdzie po doskonałej zabawie można wziąć prysznic i napić się dobrej kawy w miłej atmosferze.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

  • 500 29 27 27

  • kontakt@jumpmania.pl