Wakacje to czas, kiedy można w końcu trochę poleniuchować. Nie każdy jednak lubi siedzieć bezczynnie – są tacy, dla których wypoczynek bez aktywności to jeszcze większa męka. Lato daje wiele możliwości spędzania wolnego czasu, szczególnie jeśli dopisuje piękna pogoda. A co robić kiedy pada deszcz?

Leniuchowanie w pochmurny dzień

Nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji, jeśli w ten jeden dzień urlopu odpuścisz przebieranie się z piżamy czy wychodzenie z łóżka. Aby jednak ta forma wypoczynku nie owocowała w depresyjne nastroje, trzeba pomyśleć o jakiejś rozrywce. Telewizja i surfowanie po internecie szybko się nudzi, z resztą – na to zawsze znajdujemy czas. Warto zrobić coś, czego nie robiliśmy dawno, na co brak wolnego dnia zawsze był wymówką.

1. Czytanie książek
Ile razy zapieraliście się, że z chęcią pochłoniecie najnowszy bestseller w najbliższej wolnej chwili? Oto najlepszy czas – wolny dzień kiedy pada deszcz! Czytanie jest bardzo wciągające, szczególnie kiedy mamy przed sobą świetną lekturę. Do tego kakao, kocyk – i czas leci!2. Gotowanie/pieczenie
Jeśli ktoś ma kulinarne ciągotki, to świetny moment aby spróbować czegoś nowego. Jeśli Wam nie wyjdzie, albo nie będzie smakować – możecie spróbować jeszcze raz lub nie będziecie wiedzieć, aby nie powtarzać więcej błędu. A jeśli będzie smaczne – ucieszysz się Ty i Twoi domownicy!
3. Domowe spa
Ta propozycja może szczególnie zainteresować panie. Kiedy pada deszcz i zostajesz w domu, będziecie w końcu mieć czas na wykorzystanie kiedyś zakupionej maseczki, wykonanie peelingu bądź kosmetyku, którym dawno już czytałyście w Internecie.
4. Popołudnie ze znajomymi: planszówki
Kiedy piękna pogoda zachęca do wyjścia z domu, nie chcemy tracić wolnego dnia na siedzenie przy grach. W dżdżysty dzień można wyciągnąć z szafy Eurobiznes albo inną grę i zasiąść nad nią na długi czas, integrując się w ten sposób ze znajomymi przy wspólnym obiedzie lub podwieczorku.
5. Zakupy
Deszcz nie będzie żadnym problemem dla fanów zakupów! Właśnie taki dzień – deszczowy – najlepiej wykorzystać na chodzenie po galerii handlowej. Niezależnie od tego czy musicie coś kupić czy nie 😉

6. Rozwijanie pasji
Rysowanie, malowanie, pisanie wierszy, a może gry komputerowe to Twoja zaniedbana pasja? Wróć do niej i podziękuj za pochmurną pogodę, która miała siłę zatrzymać Cię w domu.

Aktywnie kiedy pada deszcz

Dla tych, którzy nie lubią siedzieć w domu deszczowa pogoda na pewno nie stanie się przyczyną nudy. Jak i gdzie aktywnie spędzić czas?

1. Park Trampolin!
Według nas jest to najodpowiedniejsza rozrywka, choć wcale nie tylko w deszczowy dzień. Nie dość że skacząc naładujesz baterię i spory zapas endorfin, to możesz się świetnie bawić! Park trampolin to nie tylko odbijanie się od jednej powierzchni – to miejsce, gdzie znajdziesz sporo opcji. Tory przeszkód, fasttrucki, gra zespołowa – to tylko kilka form spędzenia czasu. Dla nas – numer jeden! I co więcej dostępny w Nowym Sączu! Park Trampolin JUMP MANIA stoi dla Was otworem w każdą pogodę!

2. Basen/Park wodny
Nie jest Ci straszne bycie mokrym? Na basenie możesz poczuć się jak ryba w wodzie – dosłownie 😉 W chłodny dzień nie będzie za gorąco, by popływać pod dachem albo oddać się rozrywce na zjeżdżalniach lub relaksując się w jacuzzi.
3. Escape ROOM/ Laserowy Paintball
Łączymy te dwie rozrywki, tylko dlatego że są one stosunkowo krótkotrwałe. Po przejściu jednego pokoju lub dwóch rozgrywek w paintballa, kończy nam się bilet… ale przynajmniej nie ma nudy 😉
4. Kręgle lub bilard
Kiedy pada deszcz, mamy świetną okazję na spotkanie ze znajomymi tylko po to, aby pograć w typowo barowe gry. Choć może jako sport nie są one zbyt wymagające, można je zaliczyć do aktywności i ciekawej formy spędzania wolnego czasu.
5. Ścianka wspinaczkowa lub wynajęcie hali
Jeśli tylko masz ekipę, która lubi się zmęczyć w kreatywny sposób – ta opcja będzie dla Was odpowiednia. Ale dlaczego mielibyście wybrać ją zamiast parku trampolin? – Na to pytanie nie potrafimy odpowiedzieć 😉

Chęci i kreatywność na pewno nie pozwolą Wam się nudzić kiedy pada deszcz. A jeśli z tą kreatywnością różnie bywa – skorzystajcie z Internetu i bawcie się korzystając z wakacji/urlopu, choćby tańcząc w deszczu zaraz po ekspresyjnych skokach na trampolinach!

Jak pada deszcz – też jest fajnie

Podsumowując: dla chcącego nic trudnego, aby znaleźć zajęcie w wolnym czasie bez względu na pogodę. Kiedy pada deszcz – możesz pozostać w domu lub świetnie się bawić w miejscach, które są niezależne od warunków atmosferycznych.
Naturalnie – zachęcamy do odwiedzenia naszego małego nowosądeckiego parku rozrywki trampolinowej – JUMP MANIA. Co więcej, zapraszamy zarówno tych aktywnych, jak i tych co postawili na leniwy wypoczynek. Dlaczego?
Tylko w Parku Trampolin JUMP MANIA można zjeść lody MINI MELTS w różnych smakach. Jeśli ktoś nigdy nie jadł zmrożonych, smakowitych kuleczek – polecamy!

A już w przyszły wtorek – tj. 30.07.2019 – zapraszamy na 1. urodziny JUMP MANII!
Dowiedz się więcej na Facebooku!