Jeśli masz duży dom lub ogród, zorganizowanie dziecięcego przyjęcia urodzinowego dla swojej pociechy, nie wydaje się być problemem. Co jednak zrobić, gdy nie możesz zagwarantować odpowiedniej przestrzeni aktywnym maluchom lub gdy Twojemu dziecku znudziły się już zabawy z kolegami w ogrodzie?

Kinderbal – impreza dla dzieci

Organizacja imprezy urodzinowej wymaga czasu i ciekawych pomysłów. Chcielibyśmy trochę pomóc w podejściu do tematu, dlatego zachęcamy do lektury 😉
W zależności od pory roku i pogody mamy różne możliwości do zorganizowania przyjęcia urodzinowego, na które zaproszeni będą małoletni rówieśnicy Twojej pociechy.

Jeśli w grę wchodzi plener, bez wynajmowania specjalnego miejsca, możesz zorganizować urodziny w parku, nad wodą, w formie wcześniej przygotowanej zabawy z gadżetami (np. zabawa w Indian), na placu zabaw itp. Wydaje się to być najlepszą opcją, gdyż jak wiadomo, dzieci mają nieposkromione pokłady energii. Możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu pozwala dzieciom na co najmniej kilka kreatywnych opcji aktywnego spędzenia czasu. Jeżeli pogoda pozwoli, możesz także zorganizować dzieciom atrakcję wyjazdową np. do zoo lub parku linowego. Wtedy do pomocy przyda się kolejny rodzic, w zależności od ilości zaproszonych gości.
Trudno jednak przewidzieć warunki atmosferyczne, bądź przekładać urodziny na cieplejsze miesiące, kiedy Twój maluch marzy o przyjęciu w terminie swojego wielkiego dnia.
Wbrew pozorom impreza dla dzieci w czasie chłodniejszych pór roku wcale nie ogranicza się do nudnych alternatyw. Istnieje wiele możliwości na dobrą zabawę dla wszystkich gości – także w pomieszczeniu.

Impreza urodzinowa w każda pogodę tylko w Parku Trampolin Jumpmania

 

Pod dachem – nie oznacza to, że musisz zapraszać wszystkich do swojego domu. Jedną z opcji jest zorganizowanie przyjęcia w restauracji – najlepiej takiej, w której jest kącik zabaw dla dzieci i menu dziecięce. Można na taką zabawę zaprosić animatora który pomaluje twarze bądź zrobi fryzurę (czasem taka osoba jest także w ofercie dane restauracji). Jakie minusy? Ograniczone możliwości zarówno aktywności jak i hałasowania. My skłaniamy się jednak do miejsc, gdzie dzieci będą miały swobodę, dużo przestrzeni i ciekawie zaplanowany czas, dzięki czemu na pewno zapamiętają urodziny Twojego dziecka na długo.
Za pewne bez problemów znajdziesz w swoim mieście oferty na organizację zabawy dla małoletniego solenizanta i jego gości. Wszelkiego rodzaju centra zabaw dla dzieci oferują kompleksowe usługi, jednak sama atrakcja może się wydać za bardzo „oklepana” – ile razy można przejść ten sam tor przeszkód? Warto także nadmienić iż takie centra adresowane są do najmłodszej grupy wiekowej. Jakie więc miejsce wybrać?
– Takie, gdzie nawet kolejna wizyta nie jest nudna!
1. Laserowy paintball – to świetna, bezbolesna rozrywka zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Sporo aktywności, elementy zarówno integracji jak i rywalizacji oraz szczególnie ciekawa dla chłopców – zabawa z bronią!
2. Escape room, czyli pokój zagadek. W zależności od tego z jaką grupą wiekową mamy do czynienia, można przyjąć taką alternatywę na urodziny dla dziecka. Ciekawe zagadki dają możliwość zabawienia się w detektywa. Bardzo ważne jest współdziałanie oraz dostosowanie odpowiedniego poziomu trudności.
3. Ścianka wspinaczkowa – jeśli solenizant i jego goście lubią wyzwania, wybór takiej opcji może być strzałem w dziesiątkę! Jest to angażująca rozrywka, być może wiele osób będzie uczestniczyło w niej po raz pierwszy. Jednak im więcej dzieciaków – tym gorzej. Oczekiwanie na swoją kolejkę wspinania pod okiem profesjonalisty może być trochę nudne…

4. Przekornie pod koniec – nasz typ numer 1 – oczywiście PARK TRAMPOLIN! Wbrew pozorom trampoliny profesjonalne i rekreacyjne nie są jedyną rozrywką ogromnej hali. Oferuje ona wszelkiego rodzaju suche baseny, ścieżki trampolinowe, plansze gimnastyczne, „strefę gladiatorów” i wiele innych atrakcji. Co więcej, oprócz dzieci, z atrakcji mogą skorzystać także rodzice 🙂 Wszystko odbywa się pod okiem profesjonalnej kadry, która chętnie chętnie podpowie jak dobrze i bezpiecznie się bawić.

Urodziny w Nowym Sączu w Parku Trampolin JUMP MANIA

Masz już najlepszą opcję na urodzinową niespodziankę dla Twojego malucha. Co dokładnie oferuje Park Trampolin Jump Mania w Nowym Sączu w ramach pakietu urodzinowego?
450 zł, to cena za 10 uczestników. Zawiera ona:
– zaproszenia
– dekorację (salę na posiłek)
– prezent dla solenizanta
– dedykowanego na wyłączność Animatora
– 90 min zabawy w Parku Trampolin dla wszystkich uczestników
– przekąski oraz napoje
– obowiązkowe skarpetki antypoślizgowe dla wszystkich
Istnieje możliwość zamówienia bądź przyniesienia swojego tortu, szampana bezalkoholowego, itp.

Zorganizuj urodziny dla swojego dziecka!!!
Telefon: 500 29 27 27
Mail: kontakt@jumpmania.pl